serwisy tematyczne
Katalog rozwiązań
Newsletter
aktualnosci-2
obrazek

Ministerstwo infrastruktury zamierza wprowadzić zmiany w prawie, które umożliwią przejście kursu teoretycznego na prawo jazdy przez Internet.

więcej

obrazek

Śląskie Kuratorium Oświaty planuje akcję, która zakłada, że każdy uczeń klasy 4 – 6 szkoły podstawowej otrzyma czytnik e-book.

więcej

obrazek

W 2009 roku miał ruszyć pilotaż rządowego projektu, wygląda jednak na to, że z realizacja programu mogą być problemy ze względu na kryzys finansowy. Okazuje się bowiem, że Ministerstwo Edukacji Narodowej szuka sposobu by projekt zrealizować za pięciokrotnie mniejszą sumę.

więcej

obrazek

Program wspierania Edukacji Informatycznej firmy Microsoft uruchomił w swoim serwisie platformę edukacyjną dla zarejestrowanych użytkowników portalu Partnerstwo dla Przyszłości.

więcej

obrazek

Od wczoraj funkcjonuje portal edukacyjny CBA, na którym można znaleźć ciekawe materiały dotyczące między innymi międzynarodowych i polskich przepisów antykorupcyjnych, kodeksy etyczne czy raporty i analizy dotyczące nadań nad zjawiskami korupcyjnymi.

więcej

obrazek

Najpopularniejszy komunikator w Polsce od kliku dni proponuje Internautom nową usługę. Tym razem jest to bezpłatna nauka języka angielskiego.

więcej

obrazek

Polskojęzyczna wersja popularnej internetowej encyklopedii uruchomiła w poniedziałek nowy mechanizm, który uniemożliwi wprowadzanie zmian w wybranych hasłach dla zabawy lub żartu.

więcej

obrazek

Życie studenta nie jest łatwe, zwłaszcza jeśli trzeba coś szybko załatwić w uczelnianym biurze. Nieustające kolejki, ciągle zajęte Panie w dziekanatach to codzienność. Problem doskwiera zwłaszcza w czasie sesji.

więcej

Strona Polishwords ogłosiła 2 edycję konkursu na najlepszy blog informatyczny. Konkurs ma na celu promowanie idei prowadzenia blogów wśród polskich specjalistów z branży IT.

więcej

Jak donosi "American Journal of Geriatric Psychology" Internet rzeczywiście pozytywnie wpływa na umysł - zwłaszcza u ludzi starszych.

więcej

Strona 1 z 3 >>>

Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności
Projekt: 2BITS